Kontaktinformasjon

Dersom du har spørsmål angående våre produkter eller noe annet, ta kontakt. Du kan komme innom vårt kontor, ringe sentralbordet/en kontaktperson eller sende oss en e-post.

Våre åpningstider er fra kl 8 – 16 (man-fre).
I juli er åpningstidene fra kl 8 – 15.30.

Du finner oss her:

Kulelagerhuset AS
Teglverksveien 9 B
3413 Lier

Sentralbord : 32244180
E-post: postmaster@kule-as.no

Kontaktpersoner

Her finner du en oversikt over kontaktpersoner hos oss. Om du er usikker på hvem du burde ta kontakt med anbefaler vi å ringe sentralbordet og sende en e-post til postmaster.

KontaktpersonStillingstittelMobilE-post
Rune HaugenDaglig Leder95 22 34 84rune@kule-as.no
Thomas FredboSalgssjef90 09 37 23thomas@kule-as.no
Erik FlågenLagersjef46 69 40 46erik@kule-as.no
Arve JørgensenSelger94 80 60 22arve@kule-as.no
Mai Oddny RisløkkenRegnskap97 56 96 11mai@kule-as.no
Vibeke HaugenLager/logistikk92 25 70 14vibeke@kule-as.no
Arnfinn SundinSelger90 98 83 61arnfinn@kule-as.no